Dietetyk Wrocław - Leczenie Otyłości | Saba Odchudzanie

O firmie

Centrum Leczenia Otyłości „SABA” dr Beaty Będzińskiej

Jesteśmy jedną z niewielu tego typu firm w Polsce i Europie. Istniejemy od ponad 43 lat co daje nam nieoficjalnie miano najstarszej tego typu placówki w kraju. Przez wszystkie lata naszej działalności „zrzuciliśmy” z naszych pacjentów ponad 1200 ton tłuszczu, a przy tym szeregu chorób i poważnych powikłań, które otyłości towarzyszą. Bardzo często inni lekarze kierują do nas swoich pacjentów, ponieważ nadwaga i otyłość uniemożliwia poddanie pacjenta zabiegowi operacyjnemu, który jest konieczny dla ratowania jego zdrowia lub życia.
Wraz z podjęciem i trwaniem kuracji w Sabie pacjent zostaje przez nas przygotowany do zabiegu operacyjnego. Również otyli z cukrzycą II typu, którzy zażywają insulinę, w trakcie trwania kuracji w Sabie stopniowo mogą przejść na leczenie doustne.

Bardzo wiele osób, pozbywając się u nas nadmiernych kilogramów zagrażających zdrowiu, odzyskało u nas nie tylko zdrowie w sensie fizjologicznym, ale przede wszystkim wiarę w siebie, wolę życia i działania. Bo koniecznie trzeba tutaj zaznaczyć, iż profesjonalna, kompleksowa, medyczna walka lekarza z otyłością pacjenta – to nie tylko walka z ciężką chorobą jego ciała, ale i z problemami psychiki.

Otyłość to nie tylko przyczyna chorób z układu krążenia, cukrzycy, dolegliwości układu kostno-chrzęstno-stawowego i wiele, wiele innych, ale także szereg problemów wewnętrznych, takich jak alienacje społeczne i rodzinne, depresja, niska samoocena i niechęć do życia. W czasie podjętego leczenia w Sabie wiele osób pozbyło się na trwałe tych dolegliwości, swoje sukcesy i szczęście opisując w Księgach Podziękowań dla całego personelu Saby i prekursorki odchudzania, dr Beaty Będzińskiej, która jako pierwsza w Polsce publicznie (w latach 80-tych) odważyła się otyłość nazwać mianem choroby.

W roku 2001 otrzymaliśmy Honorowe Wyróżnienie Prezydenta Miasta Łodzi w konkursie Najlepszy Produkt Dobra Jakość Firma Roku 2001. W tym, samy roku otrzymaliśmy również certyfikat Europejskiego Instytutu Jakości, Najlepsza Jakość Usług. W roku 2002 otrzymaliśmy certyfikat Przedsiębiorstwo Fair Play. W roku 2008 otrzymaliśmy wyróżnienie w Ogólnopolskie Konkursie Perły Medycyny. W naszej kuracji nie stosujemy żadnej farmakologii, używamy unikalnych mieszanek ziołowych (ponad 30 rodzajów), „stworzonych” przez dr Beatę Będzińską , które m.in.: wspierają poziom glukozy we krwi, są uzupełnieniem leczenia dla pacjentów z nadciśnieniem tętniczym, oczyszczają organizm z toksyn i szkodliwych substancji spowodowanych otyłością.

Firma Saba działa aktywnie na rynku medycznym nie tylko ze względu na wysoki poziom świadczonych usług, ale głównie i przede wszystkim dlatego, że dbamy o dobro pacjenta – bez względu na jego status społeczny. Prowadzimy we współpracy z organami władz administracyjnych – w Łodzi i w innych miastach w kraju – odczyty, dotyczące prawidłowości odżywiania i korzyści zdrowotnych z tego wynikających; organizujemy bezpłatne konsultacje medyczne; staramy się wdrażać działalność profilaktyczną. Przy tym szanujemy pracę innych firm o podobnym charakterze – nie krytykujemy i nie konkurujemy z firmami o podobnym profilu.

 

Ładowanie...