Dietetyk Wrocław - Leczenie Otyłości | Saba Odchudzanie

Odchudzanie Warszawa

Poradnia dietetyczna z Warszawy – wylecz się z nadmiaru zbędnych kilogramów

SABA to warszawskie centrum leczenia otyłości, w którym pomożemy Ci uporać się ze swoimi problemami zdrowotnymi. Zapraszamy do placówki z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem w zakresie poradnictwa dietetycznego.

Dlaczego tak ważne jest leczenie otyłości?

Otyłość to choroba cywilizacyjna, która rozwija się niestety także w naszym kraju. Niezdrowe nawyki żywieniowe, brak codziennych ćwiczeń fizycznych, siedzący tryb pracy oraz chemiczne dodatki spożywcze przyczyniają się do wzrostu zachorowań. Nieleczona otyłość może doprowadzić do wielu konsekwencji zdrowotnych i wywołać choroby takie jak: miażdżyca, czy zaburzenia rytmu serca.

Zauważyłeś u siebie nadmiar kilogramów i widoczny wzrost tkanki tłuszczowej? Czujesz się ociężały albo zmęczony? Być może nadszedł już czas, by skorzystać z pomocy specjalistów-dietetyków. W Warszawie pomożemy Ci uporać się z problemem i odzyskać radość życia, a przede wszystkim poczuć się zdrowo i lekko.

Szczegóły proponowanej kuracji odchudzającej

Odchudzanie w warszawskiej siedzibie SABA bazuje na dobrze dobranej diecie, wskazaniu zalecanych ćwiczeń fizycznych oraz suplementów. Zależy nam przede wszystkim na Twoim zdrowiu i dobrym samopoczuciu. W tym celu wdrażamy następujące kroki:

1) Badanie składu ciała.

2) Analizowanie wyników przeprowadzonych badań.

3) Projektowanie programu leczenia.

4) Wdrażanie leczenia.

5) Zakończenie kuracji (tzw. wychodzenie z diety) oraz możliwość odbycia wizyt kontrolnych.

Na podstawie przeprowadzonych specjalistycznych badań dietetycznych jesteśmy w stanie określić, jaka jest kondycja Twojego organizmu. Podczas badań wykorzystujemy sprawdzony, wysokiej klasy sprzęt, który cechuje się dużą dokładnością w zakresie prezentowania i interpretowania danych.

W szczególności zwrócimy uwagę na takie czynniki jak:

– wiek metaboliczny ciała,

– szkodliwość lub skuteczność obecnej diety,

– ogólna masa tkanki tłuszczowej,

– tempo rozrostu masy mięśniowej.

Pamiętaj jednak o tym, że dokładną diagnozę można przedstawić w oparciu o badania lekarskie takich jak m.in. badanie krwi. Będziemy Cię prosić o to, byś przedstawił nam wyniki, abyśmy mogli opracować optymalne, a przede wszystkim bezpieczne i skuteczne rozwiązania.

Co ważne w zakresie odchudzania współpracujemy z zaufanymi partnerami, którzy są w stanie wspomóc nasze działania na poszczególnych etapach terapii. W razie potrzeby kontaktujemy się z przychodniami, przedsiębiorstwami farmaceutycznymi i nie tylko. Dzięki temu rezultaty kuracji dietetycznej mogą być jeszcze bardziej zadowalające.

W ofercie naszej poradni dietetycznej znajdziesz propozycję leczenia indywidualnego lub rodzinnego. Zapytaj nas o szczegóły.

 

Dlaczego dieta jest ważna podczas leczenia otyłości?

Wykwalifikowani specjaliści w warszawskiej poradni dietetycznej SABA dobrze wiedzą, jak istotna jest dobrze zbilansowana dieta. Prawidłowo zaplanowane posiłki, bazujące na pożywnych i pełnowartościowych, choć niskokalorycznych składnikach potrafią całkowicie odmienić jakość życia.

Codzienne aktywności stają się wówczas mniej męczące, zyskuje się więcej energii, poprawia się kondycja fizyczna oraz wydajność przy podejmowaniu wysiłku.

Bardzo ważne jest dostosowanie danej diety do indywidualnych preferencji klienta. Bierze się pod uwagę takie kwestie jak:

– wiek,

– preferencje smakowe,

– codzienny tryb pracy,

– czas wolny,

– przebyte lub aktualne choroby.

Odchudzanie w naszym centrum dietetycznym w Warszawie rozpoczyna się od zaplanowanej na kartce diety ze szczegółowo rozpisanymi posiłkami oraz listą składników. Będziesz w stanie samodzielnie sporządzić prawidłowo zbilansowane dania w zaciszu własnego domu.

Skontaktuj się z nami już dziś!

Dajemy Ci niepowtarzalną szansę na to, byś zaledwie kilka tygodni całkowicie zmienił swój styl życia i otworzył się na nowe możliwości w zakresie diety oraz ćwiczeń. Z naszą pomocą możesz poczuć się o wiele lepiej i zyskać wymarzony wygląd.

Jeśli więc interesuje Cię leczenie otyłości w Warszawie, to zachęcamy do zapisania się na konsultację lub do kontaktu telefonicznego. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie zadawane pytania dotyczące szczegółów kuracji i nie tylko.

Odchudzanie Warszawa – Lokalizacja

Ładowanie...