Dietetyk Wrocław - Leczenie Otyłości | Saba Odchudzanie

Wielkie wyzwanie na odchudzanie

1 Marca Międzynarodowy Dzień Puszystych – Centrum Leczenia Otyłości Saba

Wielkie wyzwanie na odchudzanieKiedy za oknami zaczynamy czuć wiosnę myślimy o spacerach ,nowych strojach, stajemy przed lustrem i ogarnia nas rozpacz . Postrzegamy zbędne kilogramy , fałdki tłuszczu widoczne przez ubrania i to wszystko co nagromadziliśmy przez zimę. Wtedy większość z nas zaczyna myśleć
o odchudzaniu , w internecie , czasopismach szukamy skutecznych diet i sposobów na szybkie schudnięcie . Ale w praktyce nie jest to takie proste bo nie ma ani diety cud , ani cudownych pigułek które raz na zawsze pomogą pozbyć się problem .

 

1


Częstym błędem jest głodzenie się , stosowanie diet restrykcyjnych , eliminacyjnych które doprowadzają do zaburzeń odżywiania i zwykle są trudne do utrzymania.
Paradoksalne , aby schudnąć należy jeść regularnie i często ( 5 posiłków dziennie) te zasady potwierdzają wszyscy zajmujący się odchudzaniem .
Aby odchudzanie było bezpieczne powinno się odbyć pod kontrolą lekarza , który po zbadaniu, zebraniu wywiadu dotyczącego stanu zdrowia , odżywiania , trybu życia , doradzi odpowiedni rodzaj diety i zaleci preparaty wspomagające ten proces.
Nie należy też zapomnieć o wysiłku fizycznym który powinien być dostosowany do naszego stanu zdrowia i wydolności fizycznej .

Wszystkich chętnych którzy chcą zgubić zbędne kilogramy zapraszamy do wzięcia udziału w losowaniu karnetów wizyt z rabatem.
Warunkiem udziału w loterii jest przesłanie swojego zdjęcia i podanie wagi oraz wyrażenie zgody na umieszczenie Państwa zdjęć przed kuracją, w trakcie kuracji i po zakończeniu kuracji na naszej stronie internetowej .

Termin nadsyłania zdjęć do 30.03.2012r

Rozstrzygnięcie konkursu 05.04.2012r

Nasz adres e-mail : saba@clo-saba.pl

Ładowanie...